Kaş Restaurant, Kaş Restaurant Tavsiye, Kaş En İyi Restoranlar, Kaş Et Restaurant, Kaş Restaurant Fiyatları, Kaş Ocakbaşı, En İyi Kaş Restoranları, Kaş Et Restoranları, Kaşta Gidilecek Restoranlar, Kaşta Güzel Restoranlar, Kaşın En İyi Restoranları, Kaşın En Güzel Restoranları, Kaşın En İyi Restaurantları, Vati Ocakbaşı

Vati Ocakbaşı olarak ilhamımızı Kaş’tan alıyoruz. Kaş’ın en güzel manzaralı lokasyonunda Kaş’ın dokusunu, ülkemizin geleneksel değerlerinin bir parçası olan ocakbaşı ve kebap deneyimiyle bir araya getiriyoruz.

Lezzetin En İyisi

Lezzetin en iyisinin, deneyimin en keyiflisinin peşindeyiz. En önemli değerlerimiz olan malzeme kalitesi ve mevsimselliği, bölgelerin lezzetlerini, orijinal reçeteler ve modern sunumlarla benzersiz bir deneyime dönüştürüyoruz.

Ocakbaşı lezzetlerimizi, odun ateşi fırınlarımız ile lezzetleri en doğal aromalarla destekliyoruz.

Taze ve Yerel Malzemeler

Yerel malzemenin ve mevsimselliğin yansıdığı menümüz ile misafirlerimize restoran deneyiminden öte, sürdürülebilir bir deneyimin parçası olmanın keyfini sunuyoruz.

Duyarlıyız

Duyarlıyız, dünyadan aldığımızı geri vermeye odaklıyoruz. Markamızın karbon ayak izi kadar her sene ülkemize ağaç kazandırıyoruz.

Aile besi çiftlikleri ile çalışıp coğrafi işaretli endemik hayvan türlerimizin sürdürülebilirliği için destek oluyoruz. İstanbul yeme içme kültüründe yer alan sakatat lezzetleri ile atıksız bir mutfak yönetimi gerçekleştiriyoruz.

Geniş Menümüz

Geniş menümüz, tecrübeli ekibimiz ve Kaş’ın keyfini çıkartacağınız lokasyonumuzla, günün her anını keyifle geçirmeniz için sizleri Kaş’ta bir randevuya davet ediyoruz.